Dzięki treningom z Basią odkryłam, na czym polega prawdziwy pilates! Instruktorka przykłada ogromną wagę do techniki oraz moich indywidualnych potrzeb. Zajęcia pilates pod okiem Basi mają stałe miejsce w moim grafiku i z przyjemnością czekam na kolejne sesje, które są intensywną i świadomą pracą nad całym ciałem.

Katarzyna Kwarecka-Zając
Specjalista medycyny estetycznej i anti-aging
 

Mam 60 lat i trójkę wspaniałych wnucząt, dlatego muszę być sprawna fizycznie. W związku z tym postanowiłam zainwestować w siebie i rozpocząć indywidualne treningi z panią Basią Pielą. Po trzech miesiącach cotygodniowych spotkań nie mam bóli krzyżowych, nie wspominając o rwie kulszowej, która też się nie odzywa. Mój zestaw ćwiczeń jest dostosowany do moich czasowych ograniczeń (np. związanych ze wzrokiem) oraz postępów. A ponieważ pani Basia przyjeżdża do mnie do domu, komfort jest tym większy, że po zajęciach nie muszę jak spocony szarak skakać po mieście tylko wchodzę prosto do łazienki. Naprawdę gorąco polecam!

Małgorzata Bartkiewicz
 

Sesje pilatesu prowadzone przez Basię to inwestycja we własne zdrowie i przyszłość. W naszym przypadku ćwiczenia zniwelowały bóle kręgosłupa wynikające z długich godzin spędzanych przy komputerze, a także poprawiły gibkość, równowagę i koordynację, co z kolei przełożyło się na lepsze wyniki na polu golfowym.

Magda i Adam
 
 

Nigdy nie sądziłem, że w wieku 43 lat moje ciało będzie bardziej elastyczne niż kiedykolwiek! Polecam sesje z Basią wszystkim, którzy poważnie myślą o poprawie swojej sprawności fizycznej i elastyczności!

A. Rhys Jones CEO
Celtic Property Development S.A.
 

Na Basię trafiłam szukając ratunku dla swojego kręgosłupa w trakcie ciąży. Efekty były niemal natychmiastowe. Już po kilku sesjach czułam, że moje ciało jest w lepszej formie niż kiedykolwiek wcześniej, a problemy z kręgosłupem stawały się coraz mniej odczuwalne. Sesje z Basią kontynuowałam przez całą ciążę i wróciłam do nich po kilku tygodniach od porodu. Każda sesja jest starannie przemyślana i zaplanowana pod kątem moich indywidulanych potrzeb i prowadzona przez Basię z pełnym zaangażowaniem. Basia przykłada bardzo dużą wagę do techniki, korygując każdy nieprawidłowy ruch w trakcie ćwiczeń. Z sesji na sesję obserwuję jak moje ciało nabiera sprawności i elastyczności, a problemy z kręgosłupem już dawno minęły. Bardzo polecam Basię jako profesjonalnego i rzetelnego instruktora.

Anita Przybyłowska
 

Nigdy nie byłam w tak dobrej formie i w tym roku z dumą założę bikini. Indywidualne zajęcia odmieniły moje ciało i bardzo poprawiły moją postawę, siłę i elastyczność. Basia dba o każdy szczegół i jasno określa cel zajęć, a jej dobór ćwiczeń jest bardzo efektywny.

Justine Ostrowska
Producentka, BBC, Channel 4, Channel 5